Graeden One-handle Bathroom Sink Faucet - 84136SRN
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
Graeden One-handle Bathroom Sink Faucet
Model: 84136SRN















+5more
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
Graeden One-handle Bathroom Sink Faucet
Model: 84136SRN
Available from Appliance Outlet Superstore, serving customers throughout Cuba.
Specifications
Specifications
Product Details
| Application | One Or Three Hole |
| Spout Reach | 4.51 " |
| Center Dimensions | 4" Center |
| Supply Line Length | 24" |
| Connection Size | 3/8" |
| Connection Type | Compression |
| Deckplate | Included |
| Drain Assembly | Push-Down Drain |
| Drain Assembly Type | Push-Down Drain |
Where to Buy Moen Appliances in Cuba.










