Stevie Two-handle High Arc Kitchen Faucet - 87292SRS
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
Stevie Two-handle High Arc Kitchen Faucet
Model: 87292SRS










This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
Stevie Two-handle High Arc Kitchen Faucet
Model: 87292SRS
Available from Appliance Outlet Superstore, serving customers throughout Cuba.
Specifications
Specifications
Product Details
| Application | Four Hole |
| Connection Type | Ips |
| Spray Type | Aerated Stream |
| Water Usage | 1.5 Gpm (5.7 L/Min) Max. |
| Side Spray | Included |
| Spout Height | 13.10 " |
| Spout Reach | 9.44 " |
| Connection Size | 1/2" |
You might also like these best sellers...
Where to Buy Moen Appliances in Cuba.










