41" Smart Bladeless Tower Fan and HEPA Air Purifier - MSAF421DWW
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
41" Smart Bladeless Tower Fan and HEPA Air Purifier
Model: MSAF421DWW











+1more
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
41" Smart Bladeless Tower Fan and HEPA Air Purifier
Model: MSAF421DWW
Key Features
Control from anywhere via SmartHome App.
Features 10 speed settings for optimal comfort.
Choose from 4 unique fan modes to suit the desired preference.
Available from Appliance Outlet Superstore, serving customers throughout Cuba.
Features
Specifications
Features
Control from anywhere via SmartHome App.
Features 10 speed settings for optimal comfort.
Choose from 4 unique fan modes to suit the desired preference.
Specifications
Product Details
| UPC | 840296507070 |
| Comfort Features | 10-Speed Settings, 12-Hour Timer, Air Purification, Replacement Filters, Sleek & Stylish Design |
| Heat | No |
| Oscillation | 60° |
| Warranty | 2 Years |
| Product Depth (in.) | 41.57 in |
| Color | white |
| Ship Weight (lbs) | 12.13 lbs |
| Air Purifier | Yes |
| Smart Control | Yes |
| Type | Air Purifier |
| Color | White |
| ECO Mode | Yes |
| Model Number | MSAF421DWW |
| Product Height (in.) | 10.04 in |
| Product Width (in.) | 10.04 in |
Where to Buy Midea Appliances in Cuba.










