8.4 qt. 9-in-1 Dual-Zone Air Fryer Oven - MAD861D8ADKL
8.4 qt. 9-in-1 Dual-Zone Air Fryer Oven
Model: MAD861D8ADKL
























8.4 qt. 9-in-1 Dual-Zone Air Fryer Oven
Model: MAD861D8ADKL
Key Features
Features 9 preset cooking programs to simplify your favorite air fryer recipes.
Dual cooking zones allow you to prepare two dishes at once.
Sync Finish Technology automatically sets the top air fryer basket and bottom oven to finish cooking at the same time.
Available from Appliance Outlet Superstore, serving customers throughout Cuba.
Features
Features 9 preset cooking programs to simplify your favorite air fryer recipes.
Dual cooking zones allow you to prepare two dishes at once.
Sync Finish Technology automatically sets the top air fryer basket and bottom oven to finish cooking at the same time.
Specifications
Product Details
| Capacity | 8.4 Quarts |
| UPC | 840296509333 |
| Availability | Yes |
| Prop 65 Warning | Yes |
| Price | $129.99 |
| Warranty | 1 Year Limited |
| Capacity | 8.4 qt. |
| Ship box Height (in.) | 14.37 in |
| Product Depth (in.) | 14.52 in |
| Ship box Width (in.) | 16.22 in |
| Ship box Depth | 15.78 in |
| Color | Black |
| What's Included | Left basket, Right basket, 2 Grill Trays |
| Key Features | 9 in 1 |
| Ship Weight (lbs) | 19.40 lbs |
| Type | Air Fryer |
| Model Number | MAD861D8ADKL |
| Product Height (in.) | 11.92 in |
| Product Width (in.) | 14.72 in |
| Product Weight (lbs) | 17.19 lbs |
Where to Buy Midea Appliances in Cuba.










